loader image

O NÁS

Historie firmy Optika Skálová se začala odvíjet v roce 1992. Tehdy ještě působila pod názvem Optik I+J, ten současný název nese od roku 2005. Matka a dcera, Irena Skálová st. a Irena Skálová ml., začaly společně pracovat v roce 2001, kdy ta mladší ukončila studium oční optiky a optometrie v Brně.

Známkou vysokého standardu firmy je, že se roku 1999 stala členem společnosti Optia, která sdružuje špičková pracoviště v tomto oboru po celé republice. Jako první oční optika v Ústí nad Labem vyhověla zákonným požadavkům a v roce 2007 získala statut nestátního zdravotnického zařízení.

Stále se snaží být průkopníkem v oboru a svojí prací se odlišovat od konkurence. První v regionu začala nabízet kontaktní čočky. Také dnes vedle standardních služeb od vyšetření zraku optometristou, přes kompletní zhotovení brýlí, jejich opravy i úpravy, aplikaci kontaktních čoček
a prodeje doplňkového sortimentu, poskytuje i některé jedinečné. Třeba vyšetření a korekci barvocitu, výběr barevných filtrů pro zrychlení
a zlepšení čtení dyslektikům, vyšetření a korekci skrytého šilhání. Ve spolupráci se společností Optia nabízí certifikované dioptrické pracovní ochranné brýle. Nejen pro firmy, ale třeba i pro školy nabízí screeningové vyšetření zraku.

Motto: Děláme, co nás baví.

Náš team je Vám plně k dispozici

Bc. Irena Beránková

jednatelka, optometrista, oční optik

Irena Skálová

jednatelka, optometrista, oční optik